#woofitbuddy №63: Равчик, метис всього на світі

История №63:

Герой: Равчик, 8 місяців, метис всього на світі

Власниця: Катерина Бабкіна, українська письменниця

МІсце зйомки: Вдома в Катерини Бабкіної

Як з”явився?

Побачила фото в інстаграмі Хочу собаку. Я уже пів року придивлялася цуценя, але чекала маленьке – я багато подорожую, і мені було важливо, щоби з собачкою можна було літати. Це цуценя було маленьке і не схоже на ведмедя. Що ж, зовнішність оманлива. Я пішла до волонтерки додому познайомитися з собачкою і ці 1,7 кілограм ярості мене мало не згризли. Я подумала, що це не мій собака, він мені не подобається і не підходить. А далі меджик – через три дні я забрала це цуценя на зовсім, і тепер дуже люблю.

Чому саме так назвали?

Коли я взяла цуценя, йому дали ім’я Бейбі. Він був маленький, ніжний і з великими вологими очима, як оленятко Бембі і цокотів по паркету своїми щенячими кігтиками як копитцями. Дуже швидко поведінка і характер собачки показали, що він не бейбі. Назвали Сравчик, а пізніше це трансформувалося в Равчик, бо на вулиці дуже сміються перехожі. Є різні варіанти пояснення – найпростійний і найочевидніший, звичайно, а ще – “СРАВнительно небольшая собачка вырастет, приблизительно как джекрассел” (в цьому є злий сарказм – песик, який мав вирости до 8-10 кг в 8 місяців уже важить 15), або “Равчик, ну ти задРАВ”. Або “Тут все неправильно лежить, я попРАВлю” (і песик і правда все поправить, підрівняє і відгризе зайве).

Розкажи про характер

Це гіперактивний собака, дуже щирий, ніжний та люблячий. Але, на жаль, дуже свавільний, швидкий, гучний і нечемний. Заняття з кінологами і дресирувальниками не дають багато. Собака розумний – я не ховаю книжки, взуття, він не вивертає смітник, ніколи не мастив меблі. Але він гасає, вимагає уваги, добуває їжу, полює і вилазить на голову – це непросто.

Що/Кого любить?

Улюблена іграшка – залишок старої зубної щітки (колись це була зубна щітка, але від неї не багато що лишилося), він бере його лапками і гризе годинами. Ще Равчик дуже любить кокос, спить і обіймає його. Папірчики, шишки, прорезинені ганчірочки для миття посуду – все, що можна довго розгризати на маленькі-маленькі шматочки. Ще в Равчика є улюблений червоний м’яч, він може приносити його безкінечно, тільки б кидали.

Також в сестри мого приятеля він віджав великого, розміром з себе самого, ведмедя – спить з ним, дуже смішно таскає його по квартирі. Ведмідь, до речі, дуже міцний виявився – він в нас вже три місяці, а тільки зараз перше око відгризлося.

Кого/Что не любить? Боїться?

Не любить і боїться гикати, коли гикає прибігає і дивиться такими страшними очима: що зі мною, я помираю? Не любить високих чоловіків і людей, які швидко йдуть і щось несуть – кидається і гавкає, стріляє на випередження, так сказати. Боїться коробок – від доставки, від подарунків, від піци. Пов’язую це з тим, що їх ще з двома цуценятами зовсім маленькими взимку викинули в такій коробці на смітник.

Хто в домі головний?

Ще розбираємося.

Є різниця між породистою та собакую з вулиці?

Звичайно ні.

Як вважаєш, твій пес схожий на тебе?

Так.

Поділись хитрощами виховання

Цей собака класти хотів на дресуру, підтвердження домінування і команди та заборони. Як не дивно, якщо достатньо його обіймати, гладити, давати йому підтримку і ніжність коли він просить, виявляється, що він розуміє і виконує команди, слухається і не шкодить. Нікому не буду це рекомендувати – в усіх по-різному, собаки різні. Але в мене поки що працює це.

Розкажи про найдовшу з ним подорож

Поки що доїхали лише в гості в Обухів, собака добре їздить в машині, має там свій ремінь, ковдрочку. Думаю, що з’їздимо ще до моря і в різні гарні ліси цього літа. Але поки пес не дорослий, в багаж в літак здати його не наважуся. Хотіла такого щоби літати з ним в салоні, але не вийшло.

Якщо в котів дев”ять життів, то скільки в собак?

Одне, тому треба берегти їх.

Як вважаєш, собаки відчувають плин часу?  

Так, воно ж так довго тягнеться коли мене нема вдома J

Чому навчив тебе твій пес?

Не ображатися.

Дай одну пораду тим, хто хоче завести собаку

Іти і швидко завести собаку!

Дай одну пораду тим, хто вже має собаку

Любити собаку сильно-сильно.

Носить одяг?

Поки тільки в зубах.

Твій пес любить поїсти? Любить солоденьке? Є найулюбленіша страва?

Собака їсть лише корм і спеціальні вкусняшки, але добуває їжу як може. Може вкрасти і з’їсти з однаковим виразом божевільного щастя головку часнику, корм для черепашки чи жменю землі з-під домашніх дерев.

Як вважаєш, чи впливає вірно підібране харчування на імунітет тварини?

Звичайно.

На що звертаєш увагу при підборі корму? На Склад чи бренд?

Я зіштовхнулася з тим, що корм, який я вибрала за складом, брендом, рекомендаціями і впливом на здоров’я, в якийсь момент відмовився їсти собака. Тому тепер я звернула увагу би в першу чергу на реакцію собаки, його стан, здоров’я і вигляд. І на те, наскільки радісно він його хряпче.

Текст  – Катерина Бабкіна, фото – Елліна Баліоз

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Сайт на оновленні. Замовлення можна зробити через дірект Instagam. Вибачте за тимчасові незручності!